Witamy!
Chcecie nas poznać?
Oto my, starsze przedszkolaki - Krasnale

Nasza grupa liczy 25 dzieci. Chodzimy do naszego przedszkola już drugi rok. Jesteśmy bardzo weseli i rozbrykani, przedszkole to nasz drugi dom. Większość z nas przygotowuje się do pójścia do szkoły. Każdego dnia przygotowujemy się roli ucznia. Nabywamy nowych umiejętności, wiedzy i doświadczeń. Chcemy jak najwięcej poznać, wiedzieć i rozumieć- mamy głowy pełne ciekawych pomysłów na zabawę. Z wielkim zainteresowaniem bierzemy udział nie tylko w zajęciach dydaktycznych, ale także w zajęciach dodatkowych. Często gramy w gry planszowe, domina, układamy puzzle, dużo rysujemy oraz wykonujemy ciekawe prace plastyczno-techniczne. Uwielbiamy razem spędzać czas, bawić się, budować, chętnie śpiewamy piosenki, tańczymy oraz bierzemy udział w zabawach ruchowych. Dużo czasu spędzamy w naszym przedszkolnym ogródku, tam podziwiamy otaczający nas świat przyrody. Wszyscy przychodzimy do naszej sali uśmiechnięci i w dobrych humorach, a to dlatego by nasz każdy dzień w przedszkolu był radosny i wyjątkowy. W naszej grupie nigdy się nie nudzimy i codziennie spędzamy ciekawie czas. To wspaniale być przedszkolakiem !

Nasze panie:
mgr Krystyna Waszak