WITAMY W GRUPIE RYBKI

Hej, hej - czas szybko umyka i tak oto wróciliśmy do naszego kochanego przedszkola po wakacjach. Nasza grupa liczy 26 dzieci: 10 dziewczynek i 16 chłopców. Mamy po 5 lat dlatego najwyższy czas poznawać świat. Do grupy Rybki uczęszczamy i wiele radości z tego mamy. W przedszkolu nam życie wesoło płynie, jak w prawdziwej rodzinie. Nasze panie starają się abyśmy czuli się w przedszkolu ważni i potrzebni. My również w myśl naszego Kodeksu Przedszkolaka staramy się być dla siebie uprzejmi i grzeczni aby w naszej grupie było miło i bezpiecznie. Nikt z nas się nie nudzi ponieważ codziennie dzieje się coś nowego. Wspólnie jesteśmy już trzeci rok i bardzo dobrze nam ze sobą. Staramy się dawać innym dzieciom dobry przykład. Wiemy jak zachować się podczas zabaw, posiłków, wycieczek i spacerów. Wychodząc na spacery poznajemy najbliższe otoczenie i podziwiamy otaczający nas świat przyrody. Z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem bierzemy udział w zajęciach dydaktycznych oraz w zajęciach dodatkowych. Uczymy się myśleć, mówić, słuchać i rozumieć. Chętnie się bawimy, śpiewamy i tańczymy, lubimy zajęcia plastyczne oraz zajęcia ruchowe. Wesołe zabawy chętnie łączymy z nauką. Mamy też piękne kolorowe książki, w których będziemy wykonywać różne ćwiczenia. W szatni jest miejsce na nasze prace plastyczne, które mogą podziwiać rodzice. Staramy się być samodzielni. Może nie wszystko nam wychodzi ale bardzo się staramy. Przedszkole jest naszym drugim domem, o który staramy się dbać wspólnie z naszymi paniami: panią Sylwią, panią Bogusią i panią Elą.