WITAMY W GRUPIE SKRZATÓW

Po wakacjach zdrowi, radośni i wypoczęci wróciliśmy do naszego przedszkola, a tam czekały na nas same niespodzianki. Zmieniliśmy salę. Jesteśmy teraz starszakami i nazywamy się Skrzaty. W naszej grupie jest 25 dzieci. Większość z nas to chłopcy – 16, ale nie brak też dziewczynek – 9. Czworo z nas to dzieci o rok młodsze, którymi się chętnie opiekujemy. Cieszymy się, że tak jak w ubiegłym roku znowu jesteśmy razem.  Towarzyszą nam panie: Beata, Małgosia i Wiesia. Czuwają nad naszym bezpieczeństwem i przenoszą nas w świat pełen marzeń. Bajki, piosenki, zabawy i gry wypełnią doświadczeniem i wiedzą nasze kolorowe dni.
O nasze głodne brzuszki troszczy się pani Emila. A my staramy się zostawić puste talerze, aby sprawić paniom radość. Słoneczna pogoda pozwala nam spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu.
Dobrze nam było na wakacjach, ale jeszcze milej jest wrócić do przedszkola.